Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Luxury

Sofitel Victoria Warszawa

Ul. Królewska 11, 00-065 Warszawa

Lokalizacja

Hotel Sofitel Victoria Warszawa mieści się w centrum Warszawy, tuż obok Ogrodu Saskiego, zaledwie kilka kroków od Krakowskiego Przedmieścia i Starówki z przepięknym Zamkiem Królewskim. Do eleganckiej ulicy handlowej Nowy Świat można stąd dojść w ciągu zaledwie 15 minut, zaś dworzec kolejowy Warszawa Centralna położony jest 1,5 km od hotelu.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości hotelu Sofitel są 343 luksusowe, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Wszystkie zostały wyposażone w telewizor LCD z kanałami satelitarnymi, telefon, komfortowe biurko do pracy oraz sejf. W każdym pokoju znajduje się zestaw do przyrządzania kawy i herbaty oraz minibar.

Udogodnienia

Na terenie obiektu znajduje się kryty basen z podgrzewaną wodą oraz siłownia, z których goście mogą korzystać bezpłatnie. Za dodatkową opłatą dostępna jest również sauna turecka oraz gabinet masażu.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja Canaletto zaprasza na wyśmienite dania kuchni polskiej i francuskiej.
Zielony Bar czynny jest do 1:30 i oferuje pyszne koktajle, którymi można się delektować, podziwiając widoki na Ogród Saski.

Możliwości konferencyjne

Hotel posiada nowoczesne centrum konferencyjno-bankietowe, w którym do dyspozycji gości jest 15 klimatyzowanych sal konferencyjnych. Wyposażenie sal obejmuje ekran, flipchart, rzutnik multimedialny i rzutnik slajdów.