Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Luxury

BRISTOL Tradition & Luxury

Ul. Kopernika 12, 35-002 Rzeszów

Laureat konkursu

Lokalizacja

Najlepsza lokalizacja w Rzeszowie bezpośrednio przy rynku i miejskim ratuszu, unikalne warunki do organizowania konferencji, oraz doskonały serwis i gastronomia, to gwarancja sukcesu Państwa przedsięwzięć.

Zakwaterowanie

W każdej kategorii pokoi przygotowaliśmy dla Państwa również niespodzianki. Mają Państwo możliwość wyboru np. pokoju dedykowanego specjalnie dla kobiet, charakteryzującego się wyjątkowym designem, REGIONALNEGO, w którym użyto mnóstwo akcentów z Podkarpacia, dla osób niepełnosprawnych, w którym są wszelkie udogodnienia do tego aby pobyt w hotelu był wyjątkowy, a także posiadamy lofty, które zlokalizowane są na najwyższych kondygnacjach z widokiem na stare miasto. O szczegóły proszę pytać w dziale rezerwacji.

Udogodnienia

W hotelu dostępny jest parking podziemny oraz oferta rekreacyjna i SPA.

Wyżywienie

Restauracja hotelowa „Wesele” to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Jako jedni z nielicznych zdecydowaliśmy się na szczególnie atrakcyjną formę gastronomii czyli tzw. kuchnię otwartą. Aby zaspokoić najwybredniejsze gusta nad całością procesu związanego z przygotowaniem nietuzinkowych dań czuwa jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce, który kilka lat swojego doświadczenia zdobył nad morzem. Specjalnością kuchni jest odkrywanie na nowo zapomnianych smaków i aromatów regionalnych. Restauracja zlokalizowana jest na pierwszym piętrze, skąd rozprzestrzenia się piękny widok na Starówkę Rzeszowa.

Wypoczynek

Zapraszamy do gabinetu masażu w hotelu Bristol Tradition & Luxury.

Możliwości konferencyjne

BRISTOL Tradition & Luxury oferuje unikalną w Rzeszowie powierzchnię na konferencje i szkolenia. Główna sala konferencyjna mieści do 700 uczestników konferencji i oferuje 2 poziomy widowni. Posiada nowoczesne zaplecze i system audio-video, umożliwiający organizację nawet najbardziej wymagających eventów, w tym także koncertów i spektakli teatralnych, pokazów mody i innych. Winda towarowa mieszcząca samochód umożliwia organizację pokazów w warunkach komfortowych dla jego organizatorów. Dwupoziomowa sala główna to także doskonałe miejsce do organizacji bankietów lub imprez weselnych o niepowtarzalnym prestiżowym charakterze. Hotel oferuje także mniejsze sale konferencyjne i szkoleniowe oraz boardroom. Organizując konferencje u nas macie Państwo pewność, iż wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie!