Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Design

Puro Gdańsk Stare Miasto

Ul. Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk

Laureat konkursu

Lokalizacja

Puro Gdańsk Stare Miasto to idealne połączenie intymności i centralnej lokalizacji. Eleganckie i nowoczesne wnętrza tworzą wyjątkową atmosferę, a położenie na historycznej Wyspie Spichrzów, w samym centrum gdańskiego Starego Miasta gwarantuje idealny dostęp do wszystkich atrakcji.

Zakwaterowanie

Nasze pokoje zostały zaprojektowane z myślą o Tobie. Dużo naturalnego światła, meble uznanych producentów oraz łóżka Hilding stwarzają idealne warunki do relaksu. W zależności od tego, czy chcesz popracować, czy też odpocząć, wystarczy jedno kliknięcie na tablecie, żebyś mógł wyczarować sobie dokładnie taki nastrój, na jaki masz akurat ochotę.
Nowoczesny i nietuzinkowy design wyróżnia wszystkie nasze pokoje. Unikalna jakość Puro Gdańsk Stare Miasto tkwi w detalach. U nas wyśpisz się w dużym, wygodnym i hipoalergicznym łóżku firmy Hilding uznawanym za jedne z najwygodniejszych na świecie, a intuicyjny tablet pomoże Ci sterować wszystkimi funkcjami w pokoju, począwszy od oświetlenia czy temperatury, na sterowaniu telewizorem skończywszy.

Udogodnienia

Prosty i szybki proces zameldowania i wymeldowania z hotelu. Wszystko dla Twojej wygody!
U nas masz oczywiście darmowy dostęp do internetu i Wifi na terenie całego hotelu, a także bezpieczny parking podziemny.

Wyżywienie

Nasza restauracja i bar to nowe miejsce na kulinarnej mapie Gdańska. Wyszukane, nietuzinkowe i nowoczesne wnętrza INK zachęcają do spędzania czasu w nieformalnej atmosferze - czy to przy drinku, czy też próbując dań inspirowanych kuchnią śródziemnomorską. Dekoracje i dzieła sztuki są tutaj tłem dla spotkań towarzyskich, biznesowych, jak również wydarzeń kulturalnych.

Możliwości konferencyjne

Puro Gdańsk Stare Miasto oferuje w pełni wyposażoną salę konferencyjną, która pomieści do 12 osób.
Bezpłatny dostęp do internetu • Klimatyzacja • Sprzęt mulimedialny • Catering INK • Naturalne światło