Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Design

Relais & Châteaux Hotel Quadrille

Ul. Folwarczna 2, 81-547 Gdynia

Lokalizacja

Na lokalizację naszych apartamentów wybraliśmy Trójmiasto (Gdynia), które z jednej strony bogate jest w szereg atrakcji, z drugiej cechuje je bliskość natury.

Zakwaterowanie

W nowoczesnych i komfortowych pokojach dwuosobowych Deluxe, znajdują się dwa wygodne łóżka, które na życzenie Gości, mogą zostać zmienione w duże łóżko małżeńskie. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane, posiadają telewizor LCD z radiem, WI-FI, sejf, biurko do pracy, telefon, fotel, pufy oraz szafki nocne, dzięki czemu zapewniają idealne warunki do pracy i wypoczynku. Stonowaną kolorystykę tkanin połączono z materiałami najwyższej jakości. Dodatkową atrakcją są pokoje ulokowane na parterze, które dają możliwość wyjścia bezpośrednio do Parku.

Udogodnienia

W obiekcie znajduje się strefa Spa & Wellness, gdzie można skorzystać m.in. z zabiegów na twarz i ciało, masaży, łaźni parowych oraz suchych, basenu, sali fitness, słonecznej łączki, zabiegów Hi-Tech etc. Dostęp do niej jest wliczony w cenę pokoju.
Obiekt dysponuje darmowym parkingiem.

Wyżywienie

Restauracja Biały Królik to miejsce, które poszerza horyzonty smaków. Niepowtarzalny wystrój sal wprowadza w magiczny świat baśni i nawiązuje do charakteru dań. Tradycyjne potrawy ubrane są w dodatki, które odpowiadają współczesnym trendom. Otwarta jest w godzinach 07:00-10:30/12:00-17:00/18:00-22:00.
Menu restauracji sięga do korzeni kuchni polskiej, bogatej w mięsa, ryby, warzywa, sery i leśne zioła. Kreatywność Szefa Kuchni pozwala przenieść się w podróż do smaków z dzieciństwa. Specjalnością kuchni są receptury zamknięte w obrębie Kaszub, Żuław i Mierzei, dzięki czemu wspieramy lokalne gospodarstwa. Wyselekcjonowani producenci dostarczają nam naturalne, świeże i pełnowartościowe składniki. Mamy więc pewność, że przygotowane dania zawsze są najwyższej jakości. Wyjątkowe spotkanie określa wyjątkowość biesiadników. Tchnięcie nowego życia w tradycyjne potrawy oraz dobranie zrównoważonych smaków to założenia dla nas kluczowe.
Goście mogą również odpocząć w pubie 10/6 w godzinach 11:00 - 23:00.

Możliwości konferencyjne

W obiekcie znajduje się: - sala konferencyjna 85m2 wyposażona w ekran, rzutnik oraz klimatyzację - business lounge, w którym można przeprowadzać kameralne spotkania - 2 sale restauracyjne na małe uroczystości lub małe spotkania biznesowe.