Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Sport & Fitness

Gem

Ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

Lokalizacja

Gem to Kompleks Biznesowo-Rekreacyjny położony w jednej z najpiękniejszych części Wrocławia-Zaciszu, na obszarze Szczytnickiego Zespołu Przyrodniczego, malowniczej, pełnej zieleni części Wrocławia tuż nad brzegiem Odry, w sąsiedztwie Parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego i Hali Stulecia, tylko 5 km od wrocławskiego Rynku. Dzięki swej kameralności i funkcjonalności, dyskretnej i sprawnej obsłudze, a także wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji jest idealną bazą do zwiedzania, pracy i aktywnego wypoczynku.

Zakwaterowanie

Hotel Gem posiada 67 przytulnych i nowoczesnych pokoi utrzymanych w ciepłych, kremowo - brązowych barwach.
Do dyspozycji: pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz dwa apartamenty – razem 134 miejsca noclegowe.
Standardowe wyposażenie każdego pokoju to: funkcjonalne meble, telewizor LCD, telefon, sejf, minibar, elegancka i komfortowo wyposażona łazienka z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów.

Udogodnienia

W całym obiekcie jest dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego WiFi. Zmotoryzowanym zapewniamy parking strzeżony, płatny 18 PLN/doba za auto osobowe. Goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać z basenu (w miarę wolnych miejsc- wymagana wcześniejsza rezerwacja). Oferujemy również (odpłatnie): saunę, jacuzzi, halę oraz korty tenisowe. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 13:00 a kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.

Wyżywienie

Na parterze budynku mieści się restauracja i oranżeria, w której serwowane są śniadania w formie bufetu oraz patio z ogródkiem letnim. Dysponujemy również miejscem do biesiadowania z grillem oraz przepięknymi terenami zielonymi przygotowanymi do organizacji imprez plenerowych.

Wypoczynek

Gem to Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny, w skład, którego wchodzą obiekty sportowo-rekreacyjne: kryta pływalnia, 7 kortów ziemnych w tym 4 oświetlone oraz kort centralny z trybunami, hala tenisowa, certyfikowane boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, boisko treningowe, 2 boiska do piłki plażowej oraz „Strefa Relaksu” z saunarium, salą fitness i halą sportową.

Możliwości konferencyjne

Posiadamy 4 klimatyzowane sale; Gem, Set, Mecz oraz Kominkową, przeznaczone dla 20 -100 osób, wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt audiowizualny i bezpłatne bezprzewodowe WiFi. Dodatkowo oferujemy aparaturę do tłumaczenia symultanicznego, nagłośnienie, a przede wszystkim fachową pomoc techniczną.