Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Sport & Fitness

Gem

Ul. Mianowskiego 2B, 51-605 Wrocław

Lokalizacja

Kompleks hotelowo-rekreacyjny GEM mieści się w malowniczej, pełnej zieleni części Wrocławia - Szczytnickim Zespole Przyrodniczo-Krajobrazowym, tuż nad brzegiem Odry w sąsiedztwie pięknego parku, terenów wystawowych i Stadionu Olimpijskiego.

Zakwaterowanie

Hotel Gem posiada 67 przytulnych i nowoczesnych pokoi utrzymanych w ciepłych, kremowo - brązowych barwach.
Do dyspozycji: pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz dwa apartamenty – razem 134 miejsca noclegowe.
Standardowe wyposażenie każdego pokoju to: funkcjonalne meble, telewizor LCD, telefon, sejf, minibar, elegancka i komfortowo wyposażona łazienka z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów.

Udogodnienia

W skład kompleksu wchodzą następujące obiekty rekreacyjno-sportowe: kryta pływalnia - 25 m (wymagana wcześniejsza rezerwacja), Akademia Sportów Wodnych, hala tenisowa (3 korty) o nawierzchni Decoturf, korty tenisowe - 7 kortów ziemnych oraz kort centralny z trybunami, boiska: do piłki nożnej (105x75m), do piłki plażowej, plac zabaw dla dzieci, sauna, gabinet kosmetyczny, solarium, masaż, jaccuzi, siłownia.

Wyżywienie

Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. W hotelu znajduje się również Drink Bar oraz sala kominkowa. Doborowy zespół kucharzy, fachowa i miła obsługa są gwarancją satysfakcji. Na życzenie gości przygotowujemy indywidualne menu z dużą dbałością o jakość i estetykę.

Możliwości konferencyjne

5 sal konferencyjnych (klimatyzowane) mieszczących od 20 do 100 osób z wyposażeniem multimedialnym, stałym łączem internetowym oraz możliwe użytkowanie zestawu do tłumaczeń symultanicznych.