Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Sport & Fitness

Holiday Inn Warszawa Józefów

Ul. Telimeny 1, 05-420 Józefów k. Warszawy

Laureat konkursu

Lokalizacja

Holiday Inn Warszawa Józefów**** położony jest w znakomitej lokalizacji: przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym nad rzeką Świder zaledwie 4 km od granicy z Warszawą, 30 minut od centrum Warszawy i lotniska im. Fryderyka Chopina. Piękne leśne otoczenie, bliskość stolicy i dogodny dojazd z każdego miejsca Warszawy sprawiają, iż hotel jest idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i do relaksu. Międzynarodowa marka i przynależność do największej sieci hotelowej na świecie – InterContinental Hotels Group – gwarantują najwyższą jakość usług.

Zakwaterowanie

148 klimatyzowanych pokoi, szybki internet oraz całodobowo monitorowany parking na 220 samochodów zapewnią komfort i wygodę pracy. Restauracja, bar, kawiarnia oraz sezonowy Grill House proponują specjały kuchni polskiej i międzynarodowej.

Udogodnienia

Szeroka oferta atrakcji rekreacyjnych na terenie hotelu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi zarówno gości indywidualnych, jak i grupowych (np. podczas pobytów integracyjnych). Do dyspozycji: kryty basen z jacuzzi i saunami, siłownia, SPA Klinika La Perla , pole golfowe z ocieplanym driving range, minigolf oraz największy na Mazowszu park linowy, korty tenisowe i boiska wielofunkcyjne.

Wypoczynek

Najmłodszych gości ucieszy pokój zabaw wewnątrz hotelu oraz kolorowy plac zabaw na zewnątrz i aż 11 ha pięknego terenu wokoło. Obiekt posiada certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Możliwości konferencyjne

Hotel posiada 12 sal konferencyjno - bankietowych oraz 11 ha terenu zielonego do organizacji imprez plenerowych do 2000 tysięcy osób. W hotelu są m.in.: największy na Mazowszu park linowy, prestiżowy Golf Park Józefów, 18 stacji do gry w minigolfa, basen z Jacuzzi oraz saunami: suchą i parową, Mini Gym, restauracja, 2 bary, Grill House, SPA Kliniki La Perla. Holiday Inn w Józefowie uruchomił pierwszą w Polsce Tesla Destination Charging Station do ładowania samochodów Tesla oraz innych samochodów elektrycznych. Jest to już trzecia inwestycja hotelu w tym roku po remoncie generalnym obiektu w lutym 2017 roku oraz wyposażeniu terenu piknikowego w największy w Polsce centralnej namiot sferyczny.