Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Sport & Fitness

Jarota

Ul. Sportowa 6, 63-200 Jarocin

Lokalizacja

Hotel „JAROTA” to nowoczesny 3 gwiazdkowy obiekt położony w zacisznej części miasta Jarocina, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo rekreacyjnego. Takie położenie hotelu gwarantuje pełny relaks i aktywny wypoczynek. Atrakcją hotelu jest to, iż znajduje się on w kompleksie sportowo - rekreacyjnym. Do dyspozycji gości oddajemy: 2 korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią trawiastą, pływalnię krytą, baseny odkryte, stadion z płytą główną oraz boiskami bocznymi, bieżnię tartanową, 2 sale gimnastyczne, saunę, solarium. W sąsiedztwie obiektów znajduje się park z doskonałymi trasami biegowymi. Nowoczesna baza hotelowa jak i sportowo - rekreacyjna oraz dogodne warunki wynajmu obiektów sportowych są idealne dla organizacji obozów sportowych, szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych, wesel oraz aktywnego wypoczynku.

Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 108 miejscami noclegowymi w tym: pokoje 1 osobowe, pokoje 2 osobowe, pokoje typu apartament o podwyższonym standardzie, posiadamy również pokoje w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Udogodnienia

Wszystkie pokoje wyposażone są w luksusowe łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telefon, telewizor, TV-sat, Internet.

Wyżywienie

Część gastronomiczną stanowi. Posiadamy dwie klimatyzowane sale restauracyjno – bankietowo mogące pomieścić około 200 osób:
sala restauracyjna - ok. 80 osób
sala bankietowo – szkoleniowa ok. 100 osób
małą salę bankietową tzw. „Ogród zimowy” na 20 osób. W okresie wiosenno - letnim, do dyspozycji klientów oddajemy również taras tzw. ogródek letni. Menu serwowane w restauracji jest bogate i zróżnicowane, z przewagą dań kuchni europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość potraw, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Możliwości konferencyjne

W hotelu znajdują się 3 nowoczesne sale konferencyjno – szkoleniowe (na 120, 40, i 20 osób) w tym 2 klimatyzowane. Każda z sal jest wyposażona w profesjonalny sprzęt szkoleniowy.