Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Weekend

Bulwar

Ul. Bulwar Filadelfijski 18, 87-100 Toruń

Lokalizacja

Hotel Bulwar położony jest nad brzegiem Wisły, w scenerii toruńskiej Starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w bezpośrednim sąsiedztwie Krzywej Wieży, murów obronnych oraz innych gotyckich budowli z czasów Mikołaja Kopernika.
Hotel znajduje się około 350 metrów od Rynku Starego Miasta, w odległości spaceru od głównych atrakcji Torunia.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości jest 98 komfortowych, przestronnych pokoi, które wyposażono w klimatyzację, telefon, minibar oraz zestaw do prasowania. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do przewodowego oraz bezprzewodowego Internetu.

Udogodnienia

Hotel Bulwar zapewnia Gościom całodobową recepcję i przechowalnię bagażu.
Na terenie obiektu znajduje się centrum SPA, w którym do dyspozycji Gości jest sauna oraz gabinety kosmetyczne oferujące szeroką gamę zabiegów. Obowiązkowa jest wcześniejsza rezerwacja.
Hotel dysponuje również parkingiem podziemnym.

Wyżywienie

Restauracja w hotelu Bulwar codziennie rano serwuje śniadania w formie bufetu. Specjalizuje się ona w daniach kuchni międzynarodowej, przygotowywanych ze składników sezonowych.
W hotelu znajduje się także Lobby Bar, a w piwnicach zabytkowej części hotelu wkrótce otwarta zostanie winiarnia.

Możliwości konferencyjne

Hotel posiada nowoczesną, klimatyzowaną i w pełni wyposażoną salę konferencyjną mogącą pomieścić do 250 osób. Do Państwa dyspozycji jest również Sala Lejda mogąca pomieścić do 30 osób oraz kameralna sala biznesowa na 12 osób.
Sale wyposażone są między innymi w: projektory multimedialne, ekrany ścienne, mikrofony bezprzewodowe i krawatowe oraz wysokiej jakości nagłośnienie.