Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Weekend

Kazimierzówka

Ul. Góry 10, 24-120 Kazimierz Dolny

Laureat konkursu

Lokalizacja

Hotel znajduje się przy ul. Góry 10, 300 metrów od ruin zamku, 1 km od nabrzeża Wisły.

Zakwaterowanie

Na Gości czekają klimatyzowane apartamenty i eleganckie pokoje z TV SAT, telefonem, bezpłatnym dostępem do Internetu (WLAN i LAN), wodą mineralną oraz łazienką wyposażoną w suszarkę do włosów.

Udogodnienia

Recepcja czynna jest przez całą dobę.

Wyżywienie

Cena pokoju obejmuje śniadanie, serwowane w godzinach 8:00-11:00. Restauracja specjalizuje się w tradycyjnych polskich potrawach oraz kuchni europejskiej. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych i naturalnych składników, dzięki czemu są smaczne i zdrowe. Lobby Baru oferuje szeroki wybór alkoholi oraz wyborną kawę.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji klientów biznesowych oddano SALĘ KONFERENCYJNO-KLUBOWĄ przygotowaną do organizacji sympozjów, prezentacji, szkoleń, spotkań integracyjnych i biznesowych dla ok. 70 osób. Sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny (projektor, ekran, sterowanie światła i dźwięku, klimatyzacja). Ofertę klubowego baru poszerza wyborna kawa oraz szeroki wybór alkoholi. Sala konferencyjna przeznaczona do organizacji spotkań o charakterze szkoleniowo-konferencyjnym dla ok. 30 osób, i wyposażona w sprzęt multimedialny.