Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Weekend

Kazimierzówka

Ul. Góry 10, 24-120 Kazimierz Dolny

Laureat konkursu

Lokalizacja

Zupełnie nowe, ciepłe i przyjazne miejsce w Kazimierzu Dolnym, położone zaledwie 300m od Zamku, przywita was kojącym śpiewem ptaków, płynącym z otaczających je wąwozów. Znajdziecie tu świeże powietrze, zieleń, spokój i najlepsze stare tradycje letniskowej okolicy. Od rynku dzielą Państwa minuty, które jednak wystarczają na to, by znaleźć się w ciszy, wśród drzew i niezwykłego pejzażu.

Zakwaterowanie

Kazimierzówka oferuje 3 apartamenty mieszczące 7 pokoi. Z równie dobrym skutkiem możecie w nich Państwo odpoczywać, pracować, tworzyć i cieszyć się każdą chwilą spędzoną w tym urokliwym miejscu. Do dyspozycji gości jest również restauracja na 90 osób oraz ekskluzywnie wyposażona sala konferencyjno - klubowa. Nowoczesny wystrój i zawsze życzliwa obsługa umożliwią doskonały i komfortowy odpoczynek.

Wyżywienie

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji, specjalizującej się w tradycyjnych polskich daniach oraz kuchni europejskiej.

Możliwości konferencyjne

Zapraszamy do organizacji spotkań, szkoleń i konferencji w sali klubowej naszego pensjonatu. Oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji, gwarantując jakość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy. Sala klubowa wyposażona jest w nowoczesne oświetlenie, sprzęt nagłośnieniowy oraz ekran multimedialny.