Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Weekend

Campanile Wrocław Centrum

Ul. Ślężna 26, 53-302 Wrocław

Lokalizacja

Hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, na rogu ulic Ślężnej i Borowskiej, w pobliżu lotniska Starachowice, niedaleko autostrady E67. Doskonała lokalizacja pozwala cieszyć się atrakcjami kulturalno- rozrywkowymi, a dogodne połączenia komunikacyjne umożliwiają łatwe poruszanie się po mieście.

Zakwaterowanie

Hotel miesci 152 klimatyzowane dwuosobowe pokoje rodzinne składające się z 2 pomieszczeń oraz pokoje standardowe. Teren całego obiektu objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu.

Udogodnienia

Hotel posiada parking.

Wyżywienie

W hotelowej restauracji króluje współczesna kuchnia francuska inspirowana naturą. Dania w karcie menu zmieniają się wraz z porami roku. Poranne śniadanie obfituje w chrupiące pieczywo, wędliny, sery oraz soki owocowe Tropicana.

Możliwości konferencyjne

Campanile Wrocław Centrum to również 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne mogące pomieścić do 270 osób. Pomieszczenia przystosowano do organizacji szkoleń, konferencji czy spotkań firmowych. Uczestnicy konferencji mogą również skorzystać z oferty Lounge Baru oraz znajdującej się obok niego części wypoczynkowej.