Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Sea

Mercure Gdynia Centrum

Ul. Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia

Lokalizacja

Doskonała lokalizacja w sercu nowoczesnego miasta. Gdynię przepełnia bogactwo miejskiej kultury i entuzjazm dla innowacyjności. Hotel znajduje się 100 m od plaży i oferuje wspaniałe możliwości zarówno dla gości biznesowych jak i turystów.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje 294 pokoi wolnych od dymu tytoniowego, w tym 8 Apartamentów, 24 pokoi Privilege, 13 pokoi Rodzinnych, 76 pokoi Superior (26 z dwoma łóżkami) oraz 173 pokoi Standard (117 z dwoma łóżkami). 2 pokoje przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łóżeczko dostępne w hotelu na życzenie.

Udogodnienia

Usługi hotelowe obejmują: kącik internetowy, sejf w recepcji, Wi-Fi, usługi pralnicze, prasowalnia, obsługę hotelową, parking strzeżony, kącik zabaw dla dzieci, czytelnię, wypożyczalnię rowerów i sprzętu do nordic walking.
Hotelowe centrum fitness i wellness obejmuje kryty basen, saunę oraz solarium.

Wyżywienie

Restauracja Winestone I 10.00-1.00 | to kulinarny wyróżnik marki Mercure, w menu niebanalne dania w formie les planches oraz bogaty wybór win z całego świata.

Możliwości konferencyjne

Hotel dysponuje 14 w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi o całkowitej powierzchni 1400 m2. Centrum konferencyjne nadaje się do organizacji zróżnicowanych przedsięwzięć, od wielkich konferencji po kameralne spotkania biznesowe.
WYPOSAŻENIE BIZNESOWE:
– Flipchart
– Wyposażenie audio-video
– System nagłośnienia
– Wi-Fi