Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Mountains

Nowa-Ski

Ul. Mostowa 9, 58-540 Karpacz

Lokalizacja

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hotelu Nowa-Ski ***. Ten komfortowo wyposażony obiekt stwarzający wrażenie baśniowego zamku położony jest u podnóża Księżej Góry, nad uroczym górskim strumieniem. Wszechobecnie otaczająca cisza gwarantuje wspaniały wypoczynek. Serdeczna profesjonalna obsługa uzupełniona wyśmienitą kuchnią spowoduje, że pobyt Państwa będzie bardzo udany i zachęci do częstych powrotów. Goszczenie Państwa będzie dla nas zaszczytnym obowiązkiem i wielką przyjemnością. Hotel położony jest w uroczym zakątku Karpacza, z cudownym widokiem na Śnieżkę. Otaczająca przyroda potęguje radość wypoczynku.

Zakwaterowanie

Obiekt, do którego serdecznie Państwa zapraszamy, posiada 35 komfortowo wyposażonych pokoi (1,2,3 i 4-osobowe). Utrzymane w ciepłej, pastelowej tonacji, zapewniają maximum wygody i odpoczynku. W pokojach zapewniamy dostęp do Internetu, telewizję satelitarną oraz sejf dla bezpieczeństwa mienia gości.

Udogodnienia

Bogata propozycja zabiegów algowych, czekoladowych, odchudzających oraz relaksacyjnych spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kompleks SPA obejmuje salony kosmetyczne, hydroterapii, bioodnowy oraz masażu - to nieodparta pokusa pieszczoty dla ciała i ukojenia zmysłów. Wszystko to dostępne jest w ciekawych pakietach weekendowych i tygodniowych. Goście mogą także korzystać z nieodpłatnych atrakcji hotelowych takich jak jacuzzi, sauna, solarium, siłownia, sala bilardowa oraz wypożyczalnia rowerów górskich. Wiele atrakcji skierowanych jest również do najmłodszych mieszkańców hotelu, między innymi pokój dziecięcy, kafejka internetowa, ogród i plac zabaw.

Wyżywienie

Dysponujemy kameralną restauracją, gdzie serwujemy przepyszną kuchnię polską, ale również europejską i światową. Jako kulinarną atrakcję podajemy tradycyjne potrawy pochodzące z obszarów wielkopolski. Rozmaitość napoi i trunków zaspokoi najbardziej delikatne podniebienia. Na znawców czeka bogata oferta win, drinków i cocktaili.
Bar połączony jest z restauracją. Serwujemy tu wina czerwone i białe, różnych gatunków, a także szeroką gamę alkoholi i drinków. Jeśli goście mają ochotę na coś ciepłego, zapraszamy na pyszną włoska kawę Lavazza, pod różnymi postaciami, herbatę Eilees lub gorącą czekoladę.
Wielką nowością w Hotelu Nowa-Ski*** jest przeszklony ogród zimowy, połączony z restauracją. W ogrodzie umieściliśmy 4 okrągłe stoły i wygodne fotele, abyście Państwo mogli biesiadować "pod niebem". Z ogrodu rozciąga się piękny widok na góry oraz na ogrody hotelowe. Nawet w środku zimy, będziecie mieli Państwo okazję odpocząć wśród pięknych roślin.
W hotelowym ogrodzie powstała Altanka Grillowa, na 40 miejsc siedzących. Zimą okna są przeszklone, a altanka zabudowana, natomiast latem okna są otwarte.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji jest sala konferencyjna do 60 miejsc w zależności od potrzeb i rodzaju ustawienia. Sala została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny. Na życzenia gości zapewniamy fachową obsługę konferencji z udziałem wykwalifikowanego i doświadczonego personelu. Jesteśmy gotowi do realizacji indywidualnych życzeń i potrzeb. Wielofunkcyjność sal pozwala na zorganizowanie imprez od małych kameralnych spotkań do najbardziej ekskluzywnych sympozjów i konferencji.