Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Mountains

Belvedere Resort & Spa

Ul. Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane

Laureat konkursu

Lokalizacja

Luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel położony w zacisznej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, u wylotu jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich - Doliny Białego, 10 minut od ulicy Krupówki. Takie położenie hotelu gwarantuje pełny relaks i fantastyczny wypoczynek. Belvedere w swoim stylu nawiązuje do epoki lat dwudziestych. W połączeniu z elementami stylu regionalnego nadaje to hotelowi ciepłą, a zarazem wyrafinowaną atmosferę.

Zakwaterowanie

Struktura pokoi: 27 apartamentów, 176 pokoje 2-osobowe z pojedynczymi łóżkami, z łóżkiem małżeńskim, z możliwością dostawki (łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze), 4 pokoje 1-osobowe. Istnieje możliwość łączenia pokoi w studio (dwa pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami). Każdy pokój posiada telefon, TV satelitarną, mini bar, radio z budzikiem, prywatny sejf elektroniczny oraz dostęp do Internetu. Łazienki z kabiną prysznicową i podgrzewaną podłogą są wyposażone dodatkowo w podgrzewacz do ręczników oraz suszarkę do włosów.

Udogodnienia

REKREACJA I URODA - Odwiedziny w Centrum Rekreacji i Urody z pewnością pomogą Państwu zrelaksować się.
Centrum wodno-termalne – mogą tam Państwo skorzystać z basenu z wieloma atrakcjami, brodzika dla dzieci, zjeżdżalni wodnej, jacuzzi, łaźni rzymskiej, także sauny fińskiej i tureckiej oraz sauny na podczerwień. Spa Hotelu Belvedere zaprasza na zabiegi Thalgo - wyjątkową propozycję odnowy biologicznej jednej z najbardziej znanych i cenionych francuskich firm kosmetycznych. Thalassoterapia polega na wykorzystaniu cudownych właściwości wody morskiej i substancji aktywnych z morskich głębin w procesie regeneracji organizmu. W Spa Hotelu Belvedere, będziecie mieli Państwo wspaniałą szansę wypróbowania tej niezwykle skutecznej metody, która robi na świecie karierę jako prawdziwy eliksir piękna, młodości i zdrowia.
Goście moga także korzystać z siłowni, sali gimnastycznej, squash'a, bilardu, kręgielni i golfa. Hotel posiada podziemny garaż oraz parking.

Wyżywienie

Specyficzny smak naszej kuchni jest dla wielu gości wystarczającym powodem, aby ponownie odwiedzić nasz hotel, a różnorodność restauracji i kawiarni hotelowych nie pozwoli nikomu znudzić się codziennymi posiłkami.
Restauracja Ziemiańska - w blasku świec mogą Państwo delektować się smakiem delikatnych płatków z młodego, marynowanego karpia z sosem balsamicznym, carpaccio z kaczki czy wachlarza z piersi przepiórki...
Wieniawa - restauracja śniadaniowo - lunchowa w łagodnym klimacie dyskretnej elegancji. Śniadanie mogą Państwo skomponować sami z bogato zastawionego szwedzkiego stołu.
Pod Aniołem - restauracja na najwyższej kondygnacji hotelu, urządzona na wzór góralskiej izby - drewniane stoły i ławy, miękkie poduchy, ludowe figurki aniołów na kominku.
U-boot - Drink Bar znajduje się w sali bilardowej, połączonej z kręgielnią i wirtualnym golfem. Tutaj mogą Państwo ugasić emocje związane ze sportową rywalizacją i skosztować trunków w każdym kolorze i o każdej mocy.
Lobby bar czynny o każdej porze dnia, jest miejscem spotkań przy kawie, czy drinku w luźnej atmosferze.

Możliwości konferencyjne

Do Państwa dyspozycji jest 7 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, które mieszczą od 25 do 340 osób. Każda z sal jest wyposażona w profesjonalny sprzęt: ekran 3 x 3m, projektor XGA Mitsubishi LVP-XL 25 U, przyłącze ścienne RGB/SVHS/CV/PAV, magnetowid SVHS JVC 7950, kamerę stacjonarną Philips LTC.