Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Lakes

St. Bruno

Ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko

Lokalizacja

Hotel St. Bruno to jedyny tej klasy hotel położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. We wnętrzach tego czterogwiazdkowego hotelu odnaleźć będzie można atmosferę kurortu okresu międzywojennego XX w., kiedy to Giżycko było modnym i prestiżowym mazurskim kurortem. Hotel St_Bruno położony jest w samym sercu Mazur. Hotel leży nad Kanałem Łuczańskim, łączącym dwa wielkie mazurskie jeziora – Niegocin i Kisajno, niedaleko XIX-wiecznego mostu obrotowego, z którego słynie Giżycko. Przy hotelu znajduje się piękny park, niedaleko jest do centrum miasta, w zasięgu ręki jest spacerowa ulica z restauracjami i małymi sklepikami.

Zakwaterowanie

Hotel pomieści jednocześnie 170 osób, w stylowych, klimatyzowanych apartamentach i pokojach, wyposażonych według najwyższych standardów. Jedną z części obiektu stanowi pieczołowicie odrestaurowany średniowieczny zamek, w którym znajdują się między innymi unikalne, przestronne, wysokie na ponad 6 metrów apartamenty dla najbardziej wymagających gości. Cały hotel, jako jedyny na Mazurach, jest klimatyzowany, co zapewnia świetne warunki wypoczynku o każdej porze roku.

Udogodnienia

Unikalny kompleks Medi.SPA oferować będzie szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. W Medi.SPA wykorzystywany będzie wyłącznie nowy, najlepszej klasy sprzęt medyczny oraz najwyższej klasy specjalistyczne kosmetyki. Medi.SPA działa w ścisłej współpracy z Polskim Towarzystwem Medycyny Estetycznej. Oczywiście w Medi.SPA będzie można skorzystać także z całej gamy tradycyjnych zabiegów z zakresu wellness, SPA i kosmetologii. Do dyspozycji gości będzie basen, hydromasaże i sauny.

Wyżywienie

W Hotelu St Bruno znajduje się aspirująca do miana najlepszej na Mazurach restauracja, która oferować będzie wyjątkowe potrawy kuchni regionalnej, wykorzystujące bogactwo świeżych mazurskich ryb, oraz dania kuchni polskiej i kontynentalnej. Unikalny wystrój restauracji nawiązuje do atmosfery luksusowego kurortu. Przy restauracji znajduje się też oranżeria i wiecznie zielony zimowy ogród. Hotelu St Bruno otwiera dla gości także winiarnię, whisky bar oraz klub nocny.

Wypoczynek

To świetne miejsce na bazę wypadową na mazurskie jeziora, niedaleko hotelu znajduje się bowiem najnowocześniejsza na Mazurach Ekomarina – nowy, oddany w tym roku port z miejscami dla 140 jachtów. Wyłącznie dla hotelowych gości do dyspozycji będą 3 wysokiej klasy łodzie motorowe oraz kilkanaście skuterów wodnych.

Możliwości konferencyjne

W Hotelu St Bruno znajduje się kilka sal konferencyjnych o różnej wielkości i charakterze. Hotel oferować będzie VIP rooms przeznaczone dla kameralnych spotkań dla wyjątkowo wymagających klientów jak i 2 duże sale konferencyjne mogące pomieścić do 300 gości.