Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel City

Vienna House Easy Chopin Cracow

Ul. Przy Rondzie 2, 31-547 Kraków

Lokalizacja

Trzygwiazdkowy Vienna House Easy Chopin Cracow położony jest w centrum Krakowa, zaledwie 900 metrów od dworca kolejowego Kraków Główny. Na Rynek Główny można dostać się stąd w ciągu zaledwie 10 minut, a Zamek na Wawelu oddalony jest od obiektu o 2 km.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości hotelu Vienna House Easy Chopin Cracow jest 219 klimatyzowanych, nowocześnie urządzonych pokoi z łazienką. Każdy z nich został wyposażony w telewizor z kanałami satelitarnymi, telefon, radio, biurko oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Udogodnienia

Hotel Vienna House Easy Chopin Cracow zapewnia gościom strzeżony parking, a także centrum fitness, w którym mogą oni bezpłatnie skorzystać z profesjonalnie wyposażonej siłowni, sauny suchej i parowej (bezpłatnej między 9:00 a 17:00), gabinetu masażu i solarium. Na miejscu dostępny jest również salon kosmetyczny i salon fryzjerski.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja zaprasza na wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Co rano goście mogą posilić się pysznym śniadaniem w formie bufetu, składającym się z produktów na ciepło i zimno. Wieczorem doskonałym miejscem na relaks jest hotelowy bar.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji gości hotelu jest 6 sal konferencyjnych, które wyposażone są w klimatyzację i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.