Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel City

Vienna House Easy Cracow

Ul. Przy Rondzie 2, 31-547 Kraków

Lokalizacja

Nowoczesny hotel położony w centrum Krakowa oferuje komfortowe pokoje oraz miłą i sprawną obsługę. W cenie pokoju otrzymujecie Państwo bogate śniadanie w formie bufetu, bezprzewodowy internet, wstęp do sauny i profesjonalnie urządzonej siłowni.
Vienna House Easy Cracow mieści się w centrum Krakowa, naprzeciw gmachu Opery Krakowskiej, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych i finansowych.
Hotel położony jest w zaledwie 900 m od Dworca Głównego oraz kilometr od Starego Miasta. Dzięki swojemu usytuowaniu jest łatwo dostępny zarówno komunikacją publiczną jak i samochodem.

Zakwaterowanie

Wszystkie 219 klimatyzowanych i nowocześnie wyposażonych pokoi, dysponuje łazienką/WC, telefonem, telewizorem z programami satelitarnymi, a także radiem.

Udogodnienia

Vienna House Easy Cracow posiada parking strzeżony. Na terenie Hotelu znajduje się również Fitness studio, salon fryzjerski, kiosk z biżuterią oraz sklep z pamiątkami.

Wyżywienie

Restauracja hotelu Vienna House Easy Cracow proponuje Państwu dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Niezapomniana atmosfera tego miejsca powoduje, że wszystkie podawane dania są niepowtarzalne i pełne kulinarnego kunsztu. Zabieganym proponujemy szybki 2-daniowy Business Lunch serwowany codziennie od 12.00 - 16.00.

Możliwości konferencyjne

Doskonałe położenie Hotelu, szybki dojazd i nowoczesne wyposażenie pięciu sal konferencyjnych gwarantuje zawsze udane spotkanie, seminarium , konferencję lub bankiet. Centrum Konferencyjne posiada klimatyzację, bezpłatny Internet bezprzewodowy Wi-Fi oraz łącza telekomunikacyjne.