Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel City

Hotel Tobaco Łódź

Ul. Kopernika 64, 90-533 Łódź

Laureat konkursu

Lokalizacja

Położenie w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Atlas Areny, Dworca Łódź Kaliska oraz lotniska czyni nas idealnym miejscem na nocleg, niezależnie od celu podróży.

Zakwaterowanie

W naszym hotelu odnajdą Państwo 115 starannie zaprojektowanych pokoi. Hotel Tobaco to zderzenie surowości łódzkiej zabudowy postindustrialnej z pastelowymi kolorami stylizowanymi na wzór lat 50'.

Udogodnienia

Każdy pokój został wyposażony w telewizor LCD, telewizję satelitarną, telefon oraz bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego. Hotel posiada również pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie

Oryginalny wystrój i doznania kulinarne przeniosą Państwa do czasów świetności Fabrykanckiej Łodzi. Nasza restauracja oferuje zdrową żywność w oparciu tylko i wyłącznie o najświeższe i naturalne składniki. Międzynarodowe smaki, niecodzienna forma i niepowtarzalne umiejętności Szefa Kuchni

Możliwości konferencyjne

Hotel Tobaco szczególną uwagę przywiązuję do organizacji szkoleń i konferencji. Dysponujemy pięcioma nowoczesnymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny dostęp do Internetu WiFi. Dodatkowo oferujemy bogaty wybór przerw kawowych oraz zestawów lunchowych dostosowanych specjalnie do indywidulanych potrzeb. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom do Państwa dyspozycji oddajemy nasz zespół specjalistów.