Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Debiut

Platinum Residence Mokotów

Ul. Magazynowa 9, 02-652 Warszawa

Lokalizacja

Nowy obiekt Platinum Residence Mokotów położony jest w samym centrum największej biznesowej części Warszawy, w odległości niespełna 2,5 km od lotniska im Fryderyka Chopina, 1 km od stacji metra Wierzbno oraz 600 m od centrum handlowego Galeria Mokotów. Odległość od Dworca Centralnego i centrum Warszawy wynosi 5 km.

Zakwaterowanie

Recepcja Platinum Residence Mokotów znajduje się na ul. Magazynowej 9.
Obiekt oferuje przestronne pokoje oraz apartamenty z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Apartamenty w obiekcie Platinum Residence Mokotów urządzone zostały w nowoczesnym, niepowtarzalnym stylu. Apartamenty i apartamenty typu suite obejmują aneks kuchenny lub kuchnię wyposażoną w czajnik elektryczny, kuchenkę, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. Na życzenie dostępny jest sprzęt do prasowania.

STUDIO: Nowoczesny apartament typu studio z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej.
STUDIO TWIN: Nowoczesne studio z aneksem sypialnym z łóżkami typu twin, częścią wypoczynkową i aneksem kuchennym.
SUPERIOR: Jest to bardziej przestronny apartament z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobną sypialnią i częścią wypoczynkową wraz z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej.
SUPERIOR TWIN : Przestronny apartament z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobną sypialnią z łóżkami typu twin i częścią wypoczynkową.