Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Business

Campanile Szczecin

Ul. Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin

Lokalizacja

Hotel położony jest w centrum miasta. Szczecin położony jest na obu brzegach Odry, nad Zalewem Szczecińskim, 16 km od granicy polsko-niemieckiej, 80 km od Morza Bałtyckiego i 150 km od stolicy Niemiec- Berlina.

Zakwaterowanie

Zatrzymując się w naszym hotelu macie Państwo do dyspozycji 85 komfortowych pokoi. W każdym pokoju znajdują się: klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, telefon z bezpośrednim połączeniem do linii miejskich, telewizja satelitarna i Canal +, biurko do pracy, gniazdko umożliwiające podłączenie komputera osobistego, zestaw gościnny - czajnik elektryczny, kawa, herbata, ciasteczka.

Wyżywienie

Proponujemy Państwu wyśmienite dania kuchni polskiej oraz słynny szwedzki stół Campanile. Codziennie niespodzianka Szefa Kuchni.Menu dla milusińskich. Szeroki wybór smakowitych sałatek, owoców, lodów, ciast. Mięso, drób, ryby, dania jarskie, sosy. Danie dnia. "Małe co-nieco". Restauracja czynna w godzinach od 13.00 do 22.00.

Możliwości konferencyjne

Hotel Campanile w Szczecinie udostępnia Państwu 4 sale konferencyjne, które w zależności od Państwa potrzeb mogą być różnie modyfikowane. W cenę wynajęcia sali wliczony jest sprzęt audio-wizualny w postaci: rzutnik na folię, rzutnik na slajdy, TV, magnetowid, flip chart, ekran, nagłośnienie. Za dodatkową dopłatą możemy zapewnić Państwu profesjonalny sprzęt do obsługi konferencji.