Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Business

Campanile Szczecin

Ul. Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin

Lokalizacja

Hotel Campanile w Szczecinie położony jest w Centrum miasta, 700 m od Dworca kolejowego Szczecin Główny oraz 47 km od Lotniska Goleniów. O atrakcyjność lokalizacji Hotelu stanowi fakt, iż Hotel znajduje się 127 km od Berlina oraz 91 km od Międzyzdrojów, które to przez wielu turystów uznawane jest za ośrodek wypoczynkowy z najlepszą plażą nad Bałtykiem.

Zakwaterowanie

Hotel Campanile Szczecin w swojej ofercie posiada 85 klimatyzowanych pokoi wyposażonych w telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej oraz Canal+, biurko, szafę oraz bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi. Dla naszych gości przygotowany jest zestaw powitalny, który obejmuje ciastka, kawę, herbatę oraz wodę. W pokojach jest również w pełni wyposażona łazienka z prysznicem lub wanną.

Udogodnienia

Hotel Campanile Szczecin jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Na drodze do wejścia głównego do recepcji nie znajdują się żadne bariery techniczne. Hotel osobom niepełnosprawnym oferuje pokoje specjalnie przystosowane dla ich potrzeb. Dostosowana łazienka gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Wyżywienie

W Restauracji Hotelu Campanile Szczecin gdzie menu zmienia się wraz z porami roku, oferowane są potrawy kuchni europejskiej. Na śniadanie restauracja oferuje bogaty szwedzki stół z ciepłymi i zimnymi daniami. Cena za śniadanie dla dzieci poniżej 10 roku życia wynosi 50% wartości ceny śniadania dla dorosłych
Na terenie hotelu znajduje się również drink bar.

Wypoczynek

Do największych atrakcji Szczecina trzeba zaliczyć akweny i ciągi wodne w samym centrum miasta.. Hotel usytuowany jest zaledwie 4 minuty od nabrzeża rzeki Odra. Kolejnymi atrakcjami wodnymi są Jezioro Dąbie - 21 km od centrum Szczecina oraz Zalew Szczeciński, największy śródlądowy zbiornik wodny, którego od centrum Szczecina dzieli zaledwie 33,5 km. Turyści mogą skorzystać z Miejskiego Szlaku Turystycznego, który wiedzie po najciekawszych miejscach Szczecina. Wiele z tych miejsc jest zlokalizowanych blisko Hotelu , Zamek Książąt Pomorskich – 550 m, Podziemia dworca PKP Szczecin Główny – 700 km, Muzeum Narodowe – 1,4 km, Wały Chrobrego – 1,7 km. W bliskiej odległości od Hotelu znajdują się dwa Centra Handlowe : Centrum Handlowe Kaskada – 700m oraz Centrum Handlowe Galaxy – 1,2 km, które swoją ofertą starają się sprostać najbardziej wymagającym klientom

Możliwości konferencyjne

Zaplecze konferencyjne Hotelu Campanile Szczecin to cztery sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości, o łącznej powierzchni 178 m2 dla 160 osób. System ścian przesuwnych pozwala na dowolną aranżację sal. Sale są klimatyzowane i zaciemniane z jednoczesnym dostępem do światła dziennego. W skład wyposażenia sal konferencyjnych wchodzą stoły, krzesła, ekran, flipchart, rzutnik folii oraz bezpłatny internet bezprzewodowy.