Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Business

Gromada Warszawa Centrum

Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa

Lokalizacja

Hotel Gromada Warszawa Centrum położony jest w ścisłym centrum Warszawy, 400 metrów od eleganckiej ulicy handlowej Nowy Świat. Do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy można stąd dojechać w ciągu zaledwie 4 minut.

Zakwaterowanie

Hotel posiada 319 pokoi: 235 w standardzie 3* oraz 84 w standardzie 4*.

Udogodnienia

Na terenie obiektu znajduje się kiosk z prasą i pamiątkami, salon fryzjerski Sweet Harmony, Sungate Beauty Spa oraz siłownia. Do dyspozycji gości jest także strzeżony parking.
Na terenie całego hotelu dostępny jest internet bezprzewodowy, a ponadto w nowej części hotelu (pokoje standard plus) także internet przez kabel.

Wyżywienie

Hotel Gromada Warszawa Centrum posiada restaurację ze 120 miejscami i oferującą taką samą liczbę miejsc siedzących restaurację klubową. Goście mogą wstąpić również do utrzymanej w stylu folklorystycznym restauracji "U Chłopa" oraz do Drink Baru. Główna restauracja hotelowa serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, zaś "U chłopa" można skosztować różnorodnych lokalnych piw.

Możliwości konferencyjne

Hotel Gromada Warszawa Centrum dysponuje 6 nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. Dwie z nich sąsiadują z patio, które w okresie letnim można wykorzystać do organizacji spotkań plenerowych.