Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Business

Best Western Hotel Portos

Ul. Mangalia 3a, 02-758 Warszawa

Laureat konkursu

Lokalizacja

Trzygwiazdkowy Best Western Hotel Portos położony jest przy Trakcie Królewskim, pomiędzy Belwederem a Pałacem w Wilanowie. Na warszawską Starówkę można stąd dojechać w ciągu zaledwie kilku minut. Około 1 km od obiektu znajduje się centrum handlowe Sadyba Best Mall.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości Hotelu Best Western Portos są komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w telefon i telewizor LCD. W każdym pokoju jest również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo wszystkie pokoje wyposażone są w zestawy do parzenia kawy i herbaty. Dostępne są również specjalnie przystosowane pokoje dla gości niepełnosprawnych.

Udogodnienia

Hotel posiada ogrodzony, dodatkowo płatny parking na ponad 100 samochodów i 10 autokarów, dostępny w cenie 30 PLN (dla samochodów osobowych ) i 80 PLN (dla autokarów).
W Hotelu Portos możliwy jest pobyt ze zwierzętami (obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 20 zł za dzień pobytu).
Za pośrednictwem recepcji można zamówić taksówkę. Hotel akceptuje także płatności kartami kredytowymi (Maestro, Mastercard, Visa, UnionPay, American Express)
Hotel jest objęty całkowitym zakazem palenia.

Wyżywienie

Nowoczesna, klimatyzowana restauracja hotelowa pomieści 120 osób, a swoim wystrojem nawiązuje do restauracji paryskich. Goście mogą delektować się tu pysznymi daniami kuchni polskiej i międzynarodowej. W restauracji znajduje się czynny do 24:00 Drink Bar, oferujący duży wybór drinków.

Śniadanie w formie bufetu serwowane jest od 6:30 do 10:30.

Możliwości konferencyjne

Hotel dysponuje 2 nowoczesnymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi w sprzęt multimedialny, flipchart oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Sale pomieszczą do 40 osób każda. Na miejscu znajdują się także 2 mniejsze sale VIP, idealne na rozmowy kwalifikacyjne czy negocjacje.