Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Conferences

andel's by Vienna House Lodz

Ul. Ogrodowa 17, 91-065 Łódź

Laureat konkursu

Lokalizacja

Luksusowy, oryginalnie zaprojektowany przez zespół architektoniczny Jestico + Whiles andel's by Vienna House Lodz mieści się na terenie kulturalno-handlowego kompleksu Manufaktura, zaledwie 1,5 km od ulicy Piotrkowskiej. Jest to jedyny czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi. Obiekt położony jest 2,5 km od dworca kolejowego Łódź Fabryczna.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości hotelu andel’s są przestronne, nowatorsko zaprojektowane pokoje, wyposażone w klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. W pokojach znajduje się również telewizor LCD, odtwarzacz DVD i CD, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar. Żywe barwy i oryginalne elementy dekoracyjne sprawiają, że wystrój pokoi jest naprawdę niezwykły.

Udogodnienia

Na terenie hotelu andel’s znajduje się nowoczesne, ekskluzywne centrum spa skySPAce, położone na najwyższym piętrze budynku. Do dyspozycji gości jest tu przeszklony basen z przepięknym widokiem na miasto, sauny, gabinet masażu i siłownia.

Goście mogą także skorzystać z hotelowego podziemnego parkingu.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja Delight zaprasza na wyśmienite dania kuchni fusion, serwowane w nowoczesnych wnętrzach deluxe design. Na terenie obiektu znajduje się również Oscar’s Bar.

Możliwości konferencyjne

andel's by Vienna House Lodz dysponuje 7 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi m.in. w rzutniki multimedialne, ekrany multimedialne, mikrofony bezprzewodowe i dostęp do Internetu. W hotelu znajduje się również największa sala balowa w Łodzi, rozciągająca się na 1300m².