Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel by The Airport

Sound Garden Hotel Airport

Ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa

Lokalizacja

Hotel mieści się przy ul. Żwirki i Wigury 18, 2 km od Lotniska Chopina.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji pozostaje 206 klimatyzowanych, indywidualnie zaaranżowanych pokoi z dostępem do szybkiego internetu, inteligentnym systemem TV, inteligentnym biurkiem oraz łazienką z deszczownicą lub wanną. Pokoje są idealnie wyciszone.

Ladies floor to najwyższe piętro – dzięki temu najcichsze, najbezpieczniejsze, z najlepszym widokiem tylko dla Pań. Jest to strefa z bezpłatnymi fotelami do masażu, prasą i książkami. W pokojach zainstalowaliśmy dodatkowe oświetlenie oraz lusterka do makijażu. Jako jedyny hotel w Polsce oferujemy naszym Paniom bezpłatną Voda Collagen Beauty. Nasi Partnerzy przygotowali dla Pań dodatki i rabaty w kategoriach: zdrowie, moda i uroda oraz prasę.

Udogodnienia

Na życzenie gości dostępne jest żelazko i deska do prasowania.

Wyżywienie

Śniadanie serwowane jest w godzinach 6.30-9.30 (pon-pt); 7-10 (sob-nd).

Możliwości konferencyjne

Centrum konferencyjne posiada 9 sal zlokalizowanych na poziomie 0 i +1. Wszystkie sale, począwszy od pokoju obrad dla 14 osób po wielofunkcyjną salę na 310 osób mają dostęp do światła dziennego i możliwość całkowitego zaciemnienia. Każda wyposażona jest w ekran, rzutnik lub TV LED, system inteligentnego światła i dźwięku oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację, szybki Internet bezprzewodowy.