Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel On the Road

Park Hotel Diament

Ul. Muchoborska 10, 54-424 Wrocław

Lokalizacja

Park Hotel Diament Wrocław to nowoczesny, komfortowo urządzony obiekt położony jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem zarówno od historycznego centrum miasta, jak i Portu Lotniczego Wrocław. Lokalizacja hotelu umożliwia łatwy dojazd z kierunków: Poznań, Warszawa, Kraków.

Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 132 wygodnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami. Trzy z nich przystosowane są dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W skład wyposażenia wchodzą: TV-Sat, telefon, radio, bezpłatne łącze internetowe, klimatyzacja, łazienka, suszarka do włosów, zestaw gościnny (czajnik, kawa, herbata), wygodne biurko do pracy. Posiadamy również możliwość łączenia pokoi. Na życzenie gości do pokoju dostarczamy żelazko i deskę do prasowania oraz łóżeczko dziecięce.

Udogodnienia

W hotelu znajduje się również siłownia, sauna, working room, monitorowany parking oraz podziemny garaż. Na terenie całego hotelu dostępny jest bezpłatnie Internet.

Wyżywienie

Zapewniamy, iż bogate menu naszej hotelowej restauracji sprosta wymaganiom największych smakoszy.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji Gości oddajemy również nowoczesne i przestronne Centrum Konferencyjne. Sale konferencyjne wyposażone są w m.in. projektor multimedialny, rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran na stojaku, tablicę sucho-ścieralną, zestaw TV + DVD, flipchart oraz nagłośnienie. System przesuwanych ścian ułatwia dowolną aranżację wnętrza i pozwala na dopasowanie ustawień zgodnie z zapotrzebowaniem.