Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel On the Road

Park Hotel Diament

Ul. Muchoborska 10, 54-424 Wrocław

Lokalizacja

Hotel jest położony zaledwie 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław. Niespełna 6 km dzieli hotel od Stadionu Miejskiego, na którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe, m.in. Euro 2012. Lokalizacja hotelu w pobliżu autostrady A4 oraz zachodniej obwodnicy Wrocławia A8 umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlin, jak również stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych zabytków i atrakcji Wrocławia.

Zakwaterowanie

Hotel dysponuje 132 wygodnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację, telewizor, bezpłatne łącze internetowe oraz telefon, radio, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

Na życzenie gości do pokoju może być dostarczone żelazko i deska do prasowania.

Hotel oferuje przestronne pokoje rodzinne składające się z łączonych ze sobą pokoi. Pokój rodziców połączony jest z pokojem dla dzieci, w którym na najmłodszych czeka wiele atrakcji - dedykowany najmłodszym program telewizyjny z bajkami, kolorowanki, kredki i mazaki.

Udogodnienia

Na terenie obiektu goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Ponadto, hotel dysponuje specjalnie przygotowaną salą fitness oraz strzeżonym parkingiem.
Oferujemy również specjalne potrawy dietetyczne, posiłki dla dzieci, pakiety lunchowe, bankomat, usługi prania i prasowania, czyszczenie butów, faks/ksero, transfery, prasę, sejf, sklep z upominkami, udogodnienia dla niepełnosprawnych, ogrzewanie, klimatyzację.
Zwierzęta są akceptowane.

Wyżywienie

Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane z ze starannie wyselekcjonowanych, polskich produktów. Nasz zespół kucharzy dba o to, aby menu zmieniało się wraz z porami roku i zawsze mieli Państwo możliwość rozkoszowania się sezonowymi specjałami.
Mieszczący się przy restauracji Lobby Bar to idealnie miejsce na popołudniową filiżankę kawy, relaks po ciężkim dniu czy świętowanie udanych transakcji z partnerami biznesowymi. W ofercie baru znajdą Państwo szeroki wybór alkoholi, a nasz personel z pewnością pomoże w skomponowaniu drinka według Państwa upodobań.

Możliwości konferencyjne

Do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań rekrutacyjnych przygotowano nowoczesne i przestronne Centrum Konferencyjne mogące pomieścić 250 osób. Dzięki systemowi przesuwnych ścian możliwa jest dowolna aranżacja wnętrza oferowanych pomieszczeń. Sale posiadają bezpłatny dostęp do Internetu i wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, m.in. projektor multimedialny, rzutnik, ekran, nagłośnienie, TV+DVD.
W hotelu zapewniona jest także kompleksowa obsługa techniczna i gastronomiczna (przerwy kawowe, lunch) oraz organizacja imprez towarzyszących.