Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel On the Road

Park Inn by Radisson Katowice

Ul. Bytkowska 1A, 40-147 Katowice

Lokalizacja

Hotel usytuowany w niedalekiej odległości od centrum Katowic z dogodnym dojazdem do głównych szlaków komunikacyjnych (S1,A4,DTŚ) i okolicznych miast, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego, jednego z największych parków w Europie z atrakcjami takimi jak np. Wesołe Miasteczko, ZOO, Planetarium Śląskie, skansen, kolejka linowa „Elka”, park linowy, Stadion Śląski, kąpielisko Fala, ścieżki rowerowe i spacerowe. W zaledwie 6 minut można dojechać z hotelu do Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz Hali Spodek, a w 4 minuty do Silesia City Center.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje 168 klimatyzowanych, komfortowo i nowocześnie urządzonych pokoi. We wszystkich znajduje się bezpłatny dostęp do Internetu, TV oraz przestronna łazienka z wanną i suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatny parking, centrum fitness i 2 sauny (sucha i parowa). Większość pokoi jest przeznaczona dla osób niepalących (wydzielone piętra z zakazem palenia).

Udogodnienia

Goście bezpłatnie mogą korzystać z: dostępu do Internetu WiFi, stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, Fitness Centrum (sauna, siłownia), biblioteki hotelowej oraz parkingu. Ponadto w hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów i kijków nordic walking (dodatkowo płatne).

Wyżywienie

Codziennie rano w hotelowej restauracji podawane jest urozmaicone śniadanie w formie bogatego bufetu, dania ciepłe przygotowywane są przez kucharzy przy gościach. Restauracja specjalizuje się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej, potrawy przygotowywane wyłącznie ze świeżych i ekologicznych składników, dania serwowane są przez kucharzy zgodnie z zasadami serwisu francuskiego. Bar zaprasza na napoje zimne, gorące, wyśmienite drinki i smaczne przekąski.

Możliwości konferencyjne

Hotel dysponuje czterema klimatyzowanymi salami wielofunkcyjnymi przygotowanymi do obsługi konferencji, przyjęć i bankietów, natomiast przestronne foyer doskonale nadaje się do organizacji przerw kawowych, wernisaży i wystaw.