Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Service

Sheraton Warsaw Hotel

Ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa

Lokalizacja

Sheraton Warsaw Hotel położony jest w samym centrum Warszawy, przy Placu Trzech Krzyży. Hotel mieści się blisko najważniejszych instytucji rządowych i finansowych oraz placówek dyplomatycznych w stolicy. Spacerem można stąd dotrzeć do Łazienek Królewskich oraz do ulicy handlowej Nowy Świat, pełnej ekskluzywnych butików. Pałac Kultury i Nauki znajduje się 1,3 km od hotelu, zaś na Starówkę można stąd dojechać autobusem w ciągu 5 minut.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje 350 przestronnych, elegancko urządzonych pokoi, w tym 24 luksusowe apartamenty. Pokoje są całkowicie odnowione wg projektu londyńskiego architekta Alexa Kravetza. Każdy z pokoi jest wyposażony w słynne łóżko Sheraton Signature Bed, indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf mieszczący laptopa oraz duży telewizor typu smart, z międzynarodowymi kanałami telewizyjnymi. Goście mogą także skorzystać z zestawu do parzenia kawy i herbaty.

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu jest bezpłatny w pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu.
W hotelu mieści się świeżo odnowiony, otwarty całą dobę Sheraton Fitness, wyposażony w wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń siłowych i cardio. Do dyspozycji gości jest również gabinet masażu oraz 2 suche sauny.
Link@Sheraton to relaksujące miejsce, w którym można skorzystać z dostępu do Internetu, przejrzeć codzienną prasę i delektować się przekąskami i napojami.
Parking dostępny jest za dodatkową opłatą.

Wyżywienie

Restauracja The Olive oferuje wyśmienitą kuchnię śródziemnomorską i zaprasza na wyborne niedzielne brunche. Restauracja inAzia oferuje zaskakujące połączenie smaków południowo-wschodniej Azji i wyselekcjonowanych win. Bar SomePlace Else to doskonałe miejsce na skosztowanie specjałów kuchni Tex-Mex. W lokalu można również posłuchać muzyki na żywo.
Chef’s Table to najmniejsza w Polsce restauracja, w której dania dla gości serwuje sam szef kuchni. Lobby Lounge zaprasza na lekkie posiłki oraz szeroki wybór herbat i kaw.

Możliwości konferencyjne

Hotel Sheraton posiada 18 nowoczesnych sal konferencyjnych, w tym 7 z naturalnym oświetleniem. Sale są wyposażone w najwyższej jakości rzutniki multimedialne o jakości wyświetlania 4000 ANSI lumenów, panoramiczne ekrany i zintegrowany system nagłośnienia.