Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Service

Radisson Blu Wrocław

Ul. Purkyniego 10, 50-156 Wrocław

Lokalizacja

Pięciogwiazdkowy Hotel Radisson Blu to jeden z najbardziej prestiżowych obiektów noclegowych we Wrocławiu. Zlokalizowany jest w biznesowym i kulturalnym centrum Wrocławia. Bezpośrednie sąsiedztwo Panoramy Racławickiej, Ostrowa Tumskiego i Rynku oraz liczne zielone tereny wokół sprawiają, iż jest idealnym miejscem do pracy, jak i wypoczynku.
Hotel Radisson Blu usytuowany jest w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Panoramy Racławickiej, Ostrowa Tumskiego i Wzgórza Polskiego. Atrakcyjne zielone tereny w centrum miasta sprawiają, iż Hotel mimo położenia w centrum miasta gwarantuje spokój i możliwość pełnego relaksu dzięki sąsiedztwie parku i rzeki.
Komunikacja:
- Przystanek tramwajowy - 0,4 km
- Dworzec Wrocław Główny - 1,6 km
- Lotnisko im. Mikołaja Kopernika – 12,5 km

Zakwaterowanie

Hotel Radisson Blu posiada 162 pokoje wyposażone w wysokiej klasy udogodnienia, w tym indywidualnie regulowaną klimatyzację, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibar, sejf oraz prasę do spodni. Każdy pokój posiada elegancką łazienkę. Usytuowanie Hotelu zapewnia ciszę i spokój w centrum miasta.

Udogodnienia

Wszyscy goście mogą bezpłatnie i bez limitu korzystać ze siłowni z salą fitness oraz sauny, a także z szerokopasmowego internetu w całym Hotelu. Ponadto Hotel oferuje możliwość skorzystania z parkingu podziemnego oraz licznych usług dodatkowych w tym usług pralniczych czy transferu na lotnisko.

Wyżywienie

Elegancka Restauracja Aquarelle specjalizuje się w kuchni lokalnej i międzynarodowej. Rano restauracja serwuje superbufet śniadaniowy, a wieczorem zaprasza na pyszne kolacje z proponowanego menu. Nad jakością potraw czuwa doświadczony i ceniony Chef Piotr Lisiewski. Latem Hotel proponuje relaks na stylowym zacisznym dziedzińcu dzielonym z Akademią Sztuk Pięknych.
W lobby znajduje się komfortowy Sqwiggles Bar, któryu oferuje szeroki wybór napojów, przekąsek i ciast i jest idealnym miejscem dla biznesowych lub towarzyskich spotkań. Tu nabierzecie Państwo energii przy filiżance aromatycznej kawy, a wieczorem odnajdziecie odprężenie po ciężkim dniu.

Możliwości konferencyjne

Hotel Radisson Blu we Wrocławiu to idealne miejsce na oranizację niewielkich spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji i bankietów. Dysponuje 9 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 377m2, w których może pomieścić jednocześnie 350 osób.