Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Service

Qubus Hotel Kielce

Ul. Składowa 2, 25-505 Kielce

Laureat konkursu

Lokalizacja

QUBUS HOTEL Kielce jest położony przy ulicy Składowej, w bliskim sąsiedztwie dworca PKS. Ten czterogwiazdkowy hotel zadowoli z pewnością nawet najbardziej wymagających Gości, a jego atrakcyjna lokalizacja umożliwi łatwy dostęp do najważniejszych urzędów i instytucji miasta.

Zakwaterowanie

Gościom oferujemy 90 pokoi jedno- i dwuosobowych, apartamentów oraz pokoi typu Junior-Suite. Łącznie jesteśmy w stanie przyjąć 162 Gości. Standardowe wyposażenie naszych pokoi obejmuje: telefon, TV- SAT, radio, mini-bar na życzenie gości oraz podłączenie do internetu.

Udogodnienia

Naszym Gościom proponujemy odpoczynek w Centrum Fitness, gdzie po ciężkim dniu mogą się zrelaksować w łaźni parowej oraz saunie fińskiej. Usługi dodatkowe: sejf hotelowy, pranie i prasowanie, parking, ochrona i monitoring obiektu, organizacja bankietów i imprez.

Wyżywienie

W klimatyzowanej Restauracji nasi Goście mogą delektować się smakiem potraw z różnych zakątków świata oraz aromatem niepowtarzalnych kaw. Śniadania serwowane w formie stołu szwedzkiego czekają na Gości w godz. 7.00 - 10.00, a w niedzielę i święta w godz. 7.00 - 11.00.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne oraz wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i projekcyjny (m.in.: projektor multimedialny, magnetowid, rzutniki folii i slajdów, odtwarzacz DVD,). Usługi ksero i faks dostępne na hotelowej recepcji.