Partner Medialny

Hotelarz Traveler

Hotel nominowany Tophotel Service

Qubus Hotel Kielce

Ul. Składowa 2, 25-505 Kielce

Laureat konkursu

Lokalizacja

Czterogwiazdkowy hotel Qubus Kielce położony jest w centrum Kielc, jedynie 500 metrów od dworca kolejowego i popularnej ulicy handlowej Sienkiewicza. Pałac Biskupów Krakowskich znajduje się zaledwie 700 metrów od hotelu.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości hotelu Qubus Kielce są klimatyzowane, przestronne pokoje, utrzymane w subtelnej kolorystyce. Każdy z nich wyposażony jest w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z kanałami satelitarnymi, biurko oraz radio. Minibar dostępny jest na życzenie.

Udogodnienia

Na terenie hotelu Qubus znajduje się centrum fitness z siłownią, sauną fińską i łaźnią turecką, do którego goście mają bezpłatny wstęp.
W całym hotelu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Wyżywienie

Klimatyzowana restauracja hotelowa zaprasza na pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Co rano w hotelu serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji gości są nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w tym projektor multimedialny, rzutnik folii i slajdów i odtwarzacz DVD. W recepcji można skorzystać z faksu i kserokopiarki.